Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Drop Down Menu

        Gaziosmanpaşa Üniversitesi bünyesinde yeni kurulan Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü  Prof. Dr. Salih BARIŞIK, Müdür Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Köksal PABUÇCU ve Öğretim Görevlisi Selim ÇAKAR Valimiz Sayın Şerif YILMAZ’ı makamında ziyaretl etti.           

      Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Salih BARIŞIK ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, Araştırma Merkezinin Gaziosmanpaşa Üniversitesi’ne bağlı Fakülte, Enstitü ve yüksekokullarda sürdürülen, eğitim-öğretim, uygulama ve araştırmaları desteklemek, bölgemizde bulunan kültürel varlık ve sanatların, Türkiye açısından sosyal, kültürel ve ekonomik önemi nedeniyle araştırılması ve belgelendirilmesi, kültürel mirasın yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılması, bu doğrultuda akademik araştırmalar, etkinlik ve yayınlar yapmak, konuyla ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliğinde bulunmak, bilimsel toplantılar düzenlemek ya da bunlara katılmak amacıyla kurulduğunu belirtti.     


      Valimiz Sayın Şerif YILMAZ, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin İlimizin tarihi, kültürel ve ekonomik yapısı, gelişimi ve özellikleriyle ilgili akademik araştırma ve çalışmalar yapılması için son derece önemli olduğunu belirterek, Araştırma Merkezin Üniversitemize ve İlimize hayırlı olmasını diledi, merkezimizin yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.

http://www.tokat.gov.tr/ortak_icerik/tokat/2012/MAYIS/gopuarastirma/DSC_2579.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

SOSYAL VE EKONOMİK ARAŞTIRMALAR UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ

Adres: Taşlıçiftlik Yerleşkesi 60150 Tokat/TÜRKİYE e-posta: gusem@gop.edu.tr Tasarım: GUSEM